Kilka słów o mnie

Nurkowanie rozpocząłem ponad trzydzieści lat temu.
Centrum Nurkowe powstało w 2005 roku. Celem utworzenia centrum było i jest organizowanie weekendowych nurkowań turystycznych, wypraw nurkowych oraz szkoleń.
Wszystkich zainteresowanych poznaniem podwodnego piękna zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną.


LogoMakr-layerExport Kursy nurkowania

Przez cały rok prowadzimy kursy nurkowe zgodne z programami szkoleniowymi największych na świecie organizacji nurkowych CMAS i PADI.
Programy kursów nurkowych skierowane są dla każdego, kto ukończył 10 lat oraz posiada chęci oraz ciekawość poznania podwodnego świata.

JESTEŚMY DYSTRYBUTOREM
Potrzebujesz sprzętu nurkowego? Doradzimy i pomożemy w wyborze.

scubatechoms_logo_100         BARE_DIVE_2009

wypożyczalnia sprzętu Wypożyczalnia sprzętu

Dysponujemy pełnym przedziałem rozmiarowym sprzętu nurkowego. Wypożyczamy pełne komplety jak i pojedyncze elementu sprzętu. Więcej informacji dotyczących sprzętu znajduje się w zakładce cennik.

napelnianie butli Napełnianie butli

W naszej bazie napełnisz swoje butle powietrzem oraz nitroxem. Więcej informacji dotyczących napełniania butli znajduje się zakładce cennik.

PRACE PODWODNE
Wieloletnie doświadczenie nurkowe, zarówno w zakresie nurkowania turystycznego jak i prac podwodnych sprawiły, że dziś jesteśmy zespołem godnym zaufania. Przyjmowane przez nas zlecenia na prace podwodne wykonywane są z najwyższą precyzją, a jakość wykonywanych usług jest na najwyższym poziomie.

turystyka podwoda Turystyka podwodna

Niemalże co tydzień organizujemy nurkowania na terenie całego Pomorza Zachodniego.
Wspólne nurkowania dają nam możliwość wymienienia się wiedzą i doświadczeniami
oraz planowaniem kolejnych wypraw nurkowych.